Realand A-C081 Docházková čtečka

Realand A-C081 Docházková čtečka

Hodnocení produktu: 5/5 (19x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Díky nejnovější technologií snímání otisů prstů dokáže rozpoznat otisk za sucha i mokra, dokonce i mírně poškozený otisk vždy do jedné sekundy. 2.8" TFT displej zaručí jasnost a čitelnost všech údajů. Využití tří způsobů čtení docházky: RFID čip/karta, heslo, otisk prstu. Komunikace s okolím je možná pomocí USB nebo TCP/IP. Možnost stáhnutí a nahrání veškerých záznamů na USB flash disk. Zařízení používá RIMSOFT systém, který je jednoduchý a intuitivní na ovládání. RIFD čip a KARTY vám nahrajeme dle zadání, možná desingová úprava karet z obou stran, tj logo, jmeno apod.

5499 Kč s DPH

6000 Kč s DPH Sleva 501 Kč

EAN:

Dostupnost: NENÍ SKLADEM V ČR! Sklad výrobce Express Dodání cca 6- 12 dnů

Výrobce: Realand

Realand A-C081 Docházková čtečka

síťové připojení TCP / IP

otidk prstu, RFID čip nebo karta, PIN

v ceně software AMS server a AMS client plná verze

 

Díky nejnovější technologií snímání otisů prstů dokáže rozpoznat otisk za sucha i mokra, dokonce i mírně poškozený otisk vždy do jedné sekundy. 2.8" TFT displej zaručí jasnost a čitelnost všech údajů. Využití tří způsobů čtení docházky: RFID čip/karta, heslo, otisk prstu. Komunikace s okolím je možná pomocí USB nebo TCP/IP. Možnost stáhnutí a nahrání veškerých záznamů na USB flash disk. Zařízení používá RIMSOFT systém, který je jednoduchý a intuitivní na ovládání, kompat. s kancelářským softwarem. RIFD čip a KARTY vám nahrajeme dle zadání, možná desingová úprava karet z obou stran, tj logo, jmeno apod. Realand ZDC60T

 

 

 

realand

Attendance Management System Software

  • umožnuje převod, vedení, propojení čtečky
  • lze připojit a napárovat se stávajícím účetnictvím
  • podpora dalkového dohledu a správu pomocí IP
  • podrobný video návod k instalaci software AMS
  • převod do potřebného formátu souborů

AMS software je ideální nástroj pro docházkové systémy jak s importem dat docházky z USB tak přímo po síti LAN nebo připojení přes vzdálenou IP adresu. Lze využít spousty různých nastavení a nástrojů pro evidenci zaměstnanců včetně fotografií, naplánovat pauzu, začátek a konec pracovního dne, apod. Je jen na vás jak si vše uděláte tak, aby to vyhovovalo příkl. Exportu do vašeho účetnictví, jako je POHODA, MONEY, atd. Výkaz práce, sjetiny docházky a jejich tisk a mnoho dalších informací lze pohodlně vytisknout. Lze též /v případě LAN, TPC/ sdružovat data, odesílat a stahovat pomoci P2P serverů, kde je možnost stažení příkladně 20 středisek a jejich docházkové čtečky. Tato data pak na hlavním PC nebo účtárně vést sdružovat pod AMS s tím že každé středisko je možné nastavovat zvlášť a data slučovat nebo exportovat jak za středisko tak celou společnost.

sss

SPECIFIKACE PRODUKTU:

Komunikace: USB, TCP/IP

Displej: 2.8" TFT

Kapacita otisků prstů: 2000

Kapacita záznamů: 100000

Způsob identifikace: Heslo, otisk prstu, RFID

Doba identifikace: <1s

Napájení: 12V/1A

Rozměry: 180 x 135 x 35mm

 

C081

C081a

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info