Carneo U8 bílá

Carneo U8 bílá

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

AKCE

chytré hodinky k mobilním telefonům se systémem Android • 1,5 " dotykový displej • Bluetooth 4.0 • fungují jako sportovní tracker • zobrazují vybrané notifikace telefonu • výdrž baterie 48, měří kroky, délku spánku i spálené kalorie hodinbarva: bílá, černá, červená. Na zboží je záruka 2 roky výměným způsobem.

21,18 € s DPH

EAN: 0702658497620

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: Carneo

Chytré hodinky k mobilním telefonům se systémem Android • 1,5 " dotykový displej • Bluetooth 4.0 • fungují jako sportovní tracker • zobrazují vybrané notifikace telefonu • výdrž baterie 48, měří kroky, délku spánku i spálené kalorie hodinbarva: bílá, černá, červená. Na zboží je záruka 2 roky výměným způsobem.

s

Carneo U8

Dokud to nezkusíte, nebudete tomu možná věřit, ale chytré hodinky jsou vrcholně praktický doplněk. Možná „není problém vyndat mobil z kapsy“, ale rychlý pohled na zápěstí je mnohem praktičtější. Zjistíte okamžitě, jestli vám volá někdo důležitý, jestli přišel e-mail od šéfa nebo SMS od přítelkyně… nebo jen spam či méně prioritní zpráva.

d

Na 1,5" dotykovém displeji si pohodlně zobrazíte všechny požadované informace, k telefonu se hodinky připojují přes úsporné moderní Bluetooth ve verzi 4.0, podporují smartphony s Androidem a omezeněji také iPhony. Výdrž baterie až 48 hodin vůbec není špatná a nabíjení je rozumně rychlé.

Buďte fit ve dne v noci

Zrcadelním upozornění z mobilu ale chytré hodinky Carneo U8 zdaleka nevyčerpávají svůj potenciál. Nabízejí také pokročilé funkce sportovního trackeru.

Měří kroky, délku spánku i spálené kalorie. Navíc poslouží díky vibracím jako jemný a citlivý budík, který neprobudí celý dům, pokud zrovna potřebujete vstát dřív než ostatní.

s

Velmi příznivá cena

Není divu, že se chytré hodinky mnohdy velmi úspěšně prodávají za desetitisíce. O to víc potěší, že Carneo tento moderní doplněk nabízí za výrazně příznivější cenu – můžete tak hodinky bez obav pořídit i dětem.

<form id="id-attributes-form" action="/Chytre-hodinky-Carneo-Smart-hodinky-U8-bile$70840-setAttribute.ajax?ajax_mode=dynamic_attribute_revision" method="POST">

Technické parametry Carneo Smart hodinky U8

Displej
Úhlopříčka (v palcích) 1,5 "
Dotykový displej Ano
Funkce
Tepový snímač Ne
Bluetooth Ano
Parametry
Výdrž baterie 48 hod.
Ostatní parametry
Velikost L
Vibrace Ano
Krokoměr Ano
Jízda na kole Ne
Barva bílá
Monitor spánku Ano
Standardně dodávané příslušenství USB kabel
Budík Ano
Spálené kalorie Ano
Vodotěsný Ne
Barva bílá
Materiál Plast
Ovládání hlasem Ne
Zobrazení textových zpráv Ano
Rozměry displeje 1,44 "
Jazyk CZ, SK, English, french
Připojení micro USB
Výrobce Carneo
Kategorie Chytré hodinky Carneo
</form></div>

 

Nový komentár

* Povinné polia

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie