Degree Q523 dětské GPS hytré hodinky,modré

Degree Q523 dětské GPS hytré hodinky,modré

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCE

Q523 dětské GPS hytré hodinky, procesor MTK6261, displej TFT 1.44 ", OS Android,IOS, standardní SIM card slot , GSM: 850 / 900 / 1800 /1900MHZ , krokoměr, monitor spánku, geo plot, SOS tlačítko, alarm, odposlech, Alarm,GPS, Li-polymer baterie, Od této chvíle budou nejen venku Vaše děti v bezpečí! Jedná se o GPS hodinky s SOS nouzí, duální polohování, dálkové monitorování, elektronickým plotem atd. Poloha dítěte a informace mohou být předány do mobilních telefonů a počítačů rychle pomocí SMS a GPRS. Můžete zkontrolovat provozní stav baterie, zda jsou hodinky na ruce dítěte, polohy zařízení pomocí přístupu ke službě online platformu nebo mobilní telefony. Na zoží je záruka 24 měsíců.

34,99 € s DPH

Dostupnosť: Předprodej dodání cca 3-10 pracovních dnů
Doručíme dňa: 23.11.2017

Výrobca: Degree

Q523 dětské GPS hytré hodinky, procesor MTK6261, displej TFT 1.44 ", OS Android,IOS, standardní SIM card slot , GSM: 850 / 900 / 1800 /1900MHZ , krokoměr, monitor spánku, geo plot, SOS tlačítko, alarm, odposlech, Alarm,GPS, Li-polymer baterie, Od této chvíle budou nejen venku Vaše děti v bezpečí! Jedná se o GPS hodinky s SOS nouzí, duální polohování, dálkové monitorování, elektronickým plotem atd. Poloha dítěte a informace mohou být předány do mobilních telefonů a počítačů rychle pomocí SMS a GPRS.  Můžete zkontrolovat provozní stav baterie, zda jsou hodinky na ruce dítěte, polohy zařízení pomocí přístupu ke službě online platformu nebo mobilní telefony. Na zoží je záruka 24 měsíců.
ssssssss
Hlavní rysy:
- GPS + Base určení polohy: dva režimy polohování
- SOS Nouzové tlačítko: jedno tlačítko SOS, automaticky vytáčí rodinné čísla nebo policii
- bezpečná oblast: GEO-oplocení, inteligentní alarm
- Typy alarmu: nízká-baterie alarm, sundání-hodinek alarm
- Rodinné volání, jedno tlačítko pro nápovědu: dlouhým stiskem tlačítka SOS, inteligentní hodinky vytočí 3 čísla, dokud jim někdo odpoví, takže rodiče budou znát polohu děti i možné jejich ohrožení.
- Nastavení pro školu/školku: je možné režim hlídání vypnout a nastavovat, když jste ve třídě, doma, apod.
- Velikost obrazovky: 1,44 palcový dotykový displej

Oznámení:
chytré hodinky budou pracovat pouze s GSM sítí: GSM850 / 900/1800 / 1900MHz. Odemčené pro použití po celém světě.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie