KEYtech DF66EU, IP67, Bezdrátová klávesnice Bluetooth - podporuje PC, Mac, Android + IOS, flexibilní skládací silikon, vodotěsná, černá

KEYtech DF66EU, IP67, Bezdrátová klávesnice Bluetooth - podporuje PC, Mac, Android + IOS, flexibilní skládací silikon, vodotěsná, černá

Hodnotenie produktu: 5/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

IP67 Silikonová klávesnice Bluetooth, která podporuje celou řadu zařízení pro skvělou kompatibilitu a přenositelnost. Pracuje s systémy Mac, Windows, Android a iOS. Flexibilní klávesnice je ideální do provozů a výrobních podniků, autoservisů ale také pro domácí použití v kanceláři nebo na cestách. Je kompatibilní s počítači se systémem Windows a Mac, stejně jako s mobilními zařízeními Android, iOS a Windows, takže ji je možné používat k řadě produktů.

29 € s DPH

39 € s DPH Zľava 10 €

29 € s DPH / ks

Dostupnosť: Předprodej dodání cca do 15 prac. dní

Výrobca: KEYtech

IP67 Silikonová klávesnice Bluetooth, která podporuje celou řadu zařízení pro skvělou kompatibilitu a přenositelnost. Pracuje s systémy Mac, Windows, Android a iOS
klávesnice
Flexibilní klávesnice je ideální do provozů a výrobních podniků, autoservisů ale také pro domácí použití v kanceláři nebo na cestách. Je kompatibilní s počítači se systémem Windows a Mac, stejně jako s mobilními zařízeními Android, iOS a Windows, takže ji je možné používat k řadě produktů. Jedná se o rozšířený design QWERTY klávesnice s číselníkem a tichým klíčem, aby se zabránilo rušení kolem vás. Rolls Up, aby se vešla do kapsy.
klávesnice
Silikonový kaučuk z vnější strany je vodotěsný, prachotěsný a velmi odolný, takže čištění a péče o něj je snadné. Stačí namočit a očistit saponátem apod. opláchnout pod tekoucí vodou ale je nutno použít záslepku konektoru USB.

klávesnice

Slouží k uložení do kompaktního válce 13 cm až 8 cm, takže se vejde do kapsy nebo tašky a váží pouhých 165 gramů, je výjimečně lehká, takže je skvěle přenosná, také můžete mít přístup ke klávesnici pro všechna vaše zařízení, ať jste kdekoli. Její akumulátor je plně nabitý za několik hodin a má pohotovostní dobu až 30 dní, takže se nemusíte bát, že ji budete muset nabíjet po několika hodinách provozu. Lze ji provozovat i v režimu nabíjení.
klávesnice


    Bluetooth 3.0
    Požadavky na systém: Počítač: Mac, Windows 98, 2000, vista, win7, Telefon: Windows, Android, IOS
    Vodotěsnost: IP67 (bez nabíjecího portu je nutno dokoupit spec. záslepku)

klávesnice
Specifikace výrobce

Všeobecné

    Bluetooth 3.0
    Provozní vzdálenost: 10 metrů
    Provozní napětí: 1,9 až 3,3Volts
    Pracovní proud: 4 mA
    Pohotovostní proud: 0,5 mA
    Spící proud: 100mA
    Nabíjecí proud: 100mA
    Pohotovostní doba: 30 dní
    Doba nabíjení: 2 až 3 hodiny
    Baterie: Vestavěná lithiová baterie 300mAh
    Systémové požadavky: Mac, Windows 98, 2000, vista, win7, Telefon: Windows, Android, IOS
    Vodotěsnost: IP67 (bez nabíjecího portu je nutno dokoupit spec. záslepku)
klávesnice

Porty

    USB nabíjecí port

Rozměry

    Hlavní rozměry produktu: 360x105x8 mm (D x Š x H)
    Hlavní hmotnost produktu: 164g


Poznámky k produktu

    Před použitím si přečtěte bezpečnostní pokyny a poznámky k použití v uživatelské příručce, abyste klávesnici mohli co nejlépe využít a správně se o ni postarat.


obsah balení

    Klávesnice
    USB nabíjecí kabel
    Uživatelský manuál
    Certifikace: CE, FCC, RoHS

klávesnice

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info