CHUWI ILife V5 Inteligentní robotický vysavač stříbrná

CHUWI ILife V5 Inteligentní robotický vysavač stříbrná

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCE

ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner - SILVER . Automatický Robot Aspirador. Dotyková obrazovka Self-náboj HEPA filtr, snímač dálkového ovladače, pro domácnost. Jedná se o aktualizovaný model. jeho předchůdce byl nejžádanější inteligentní robotický vysavač. Na výrobek je záruka 24 měsíců kterou lze rozšířit až na 36 měsíců a také možnost okamžité výměny při reklamaci za nový kus. Na výrobek je zajištěn záruční i pozáruční servis.

145 € s DPH

324 € s DPH Zľava 179 €

145 € s DPH / ks

EAN: 6922904922629

Dostupnosť: Gadgets předprodej do 15 dní

Výrobca: Chuwi

ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner  -  SILVER . Automatický Robot Aspirador. Dotyková obrazovka Self-náboj HEPA filtr, snímač dálkového ovladače, pro domácnost. Jedná se o aktualizovaný model.  jeho předchůdce byl nejžádanější inteligentní robotický vysavač. Hlavní změnou je, že nový mop vysavače (odnímatelné / pratelné) je k dispozici nyní, poskytuje vyšší účinnost čištění. Další funkce jsou zdokonaleny a provedené změny dělají z už tak výborného vysavače ještě lepší výrobek.

f

Na výrobek je záruka 24 měsíců kterou lze rozšířit až na 36 měsíců a také možnost okamžité výměny při reklamaci za nový kus. Na výrobek je zajištěn záruční i pozáruční servis.

vv

d

Nový komentár

* Povinné polia

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie