CHUWI ILife V5 Inteligentní robotický vysavač zlatá

CHUWI ILife V5 Inteligentní robotický vysavač zlatá

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCE

ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner - SILVER . Automatický Robot Aspirador. Dotyková obrazovka Self-náboj HEPA filtr, snímač dálkového ovladače, pro domácnost. Jedná se o aktualizovaný model. jeho předchůdce byl nejžádanější inteligentní robotický vysavač. Na výrobek je záruka 24 měsíců kterou lze rozšířit až na 36 měsíců a také možnost okamžité výměny při reklamaci za nový kus. Na výrobek je zajištěn záruční i pozáruční servis.

199 € s DPH

326,70 € s DPH Zľava 127,70 €

EAN: 6922904922629

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: Chuwi

ILIFE V5 Intelligent Robotic Vacuum Cleaner  -  SILVER . Automatický Robot Aspirador. Dotyková obrazovka Self-náboj HEPA filtr, snímač dálkového ovladače, pro domácnost. Jedná se o aktualizovaný model.  jeho předchůdce byl nejžádanější inteligentní robotický vysavač. Hlavní změnou je, že nový mop vysavače (odnímatelné / pratelné) je k dispozici nyní, poskytuje vyšší účinnost čištění. Další funkce jsou zdokonaleny a provedené změny dělají z už tak výborného vysavače ještě lepší výrobek.

f

Na výrobek je záruka 24 měsíců kterou lze rozšířit až na 36 měsíců a také možnost okamžité výměny při reklamaci za nový kus. Na výrobek je zajištěn záruční i pozáruční servis.

vv

d

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie