Haier SWR Pathfinder vysavač robot - CHAMPAGNE

Haier SWR Pathfinder vysavač robot - CHAMPAGNE

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA 100 KREDIT

Haier SWR Pathfinder vysavač robot - CHAMPAGNE, inteligentní čisticí robotické zařízení, vytírání, vysávání, Tool 4 čištící režimy, Climbing Function. Originální Haier SWR Pathfinder robotický vysavač je velmi vhodný pro domácí použití. Stačí stisknout tlačítko a Pathfinder se pustí do čištění čímž budete zbaveni těžké práce v domácnosti. S inteligentním čidlem TAC, Haier Pathfinder smart robotický vysavač, aby se zabránilo kolizi, citlivá indukce se vyhne překážkám včas a front-end měkký nárazník chrání nábytek před poškozením. Super sací výkon vám pomůže ušetřit více energie a času. Na zboží je záruka 24 měsíců.

179 € s DPH

179 € s DPH / ks

EAN: 0732130675710

Dostupnosť: Předprodej platba pouze převodem dodání do 3-5 dnů
Doručíme dňa: 4.5.2017

Výrobca: Haier

Stručné představení:
Originální Haier SWR Pathfinder robotický vysavač je velmi vhodný pro domácí použití. Stačí stisknout tlačítko a Pathfinder se pustí do čištění čímž budete zbaveni těžké práce v domácnosti. S inteligentním čidlem TAC, Haier Pathfinder smart robotický vysavač, aby se zabránilo kolizi, citlivá indukce se vyhne překážkám včas a front-end měkký nárazník chrání nábytek před poškozením. Super sací výkon vám pomůže ušetřit více energie a času. Výkonné inteligentní čištění, mokré a suché čištění a 4 čistící režimy pro vaši svobodnou volbu. Velké rozměry pokrytí můžou být až 500 metrů čtverečních, dobrý pomocník pro domácnost. 50 dB nízká hlučnost mute vám zajistí tichý noční provoz. Snadno si poradí se všemi druhy podlah a povrchů. Vhodný pro podlahy, cement, keramické dlaždice, dřevěné podlahy, koberec, atd.

k

Hlavní rysy: .

• Původní Haier SWR Pathfinder robotický vysavač pro každodenní použití

• Výkonné inteligentní čištění mokré a suché volitelné, vakuové sací otvory anti-wrap, inteligentní přeměny frekvencí, čtyři druhy režimu čištění, TAC havárii modernizované vyrovná se s různými prostředí, automatické dobíjení, virtuální zeď, nízkou hlučností mute.

• Mokrý a suchý volitelný Wet mop, nezávislé zvlhčování (180 ml ​​kapacita , i penetrace, nezávislé zvlhčování), pro změnu tři výhody tradičních mokrých mopů.

• Velký zásobník na vodu 180 ml ​​zásobní nádrže, odnímatelné napajedel, zapínání na suchý hadřík, 120 minut dlouhá doba použití.

• Výkonný čistící Precision hadřík s ozubeným povrchem, můžete čistit každý kus tvrdých znečištění prachu, snadno se čistí praním vodou, absorpční vláknité struktury, jeho čisticí schopnost je 98 procent vysoká.

• Super hadr efektivní pokrytí Haier Pathfinder vysavače hadr pokrytí 500 čtverečních centimetrů, účinnější.

• Anti-vinutí a nikoli ucpání nejlepší Design sání (silný sací ústí, který může pojmout prach, luštěniny sutiny, semena, mušle a další odpadky, aby nedošlo k rozptýlení hromadění sání, udrží silný sací účinek). Vysaje i vlasy které se na kartáč nenamotají dík nové technologii.

• 4 druhy režimu čištění automatického čištění, čistí v závislosti na uspořádání místnosti, se zaměřují na úklid se zaměřuje na čištění čištění okrajů místnosti které jsou nejvíce znečištěny, do míst, do rohů stěn, čištění lze naprogramovat, pravidelný automatický denní úklid místnosti

• Inteligentní přeměny frekvencí četnost výskytu prachu indukční plochy je 600pa - 800pa, jeho frekvence se automaticky změní na 800pa k nejvíce znečištěnou oblast.

Specifikace:

Značky: Haier
typu: SWR
Aktuální: 1A
napětí (V): 14,4 V
Vstupní napětí (V): 24V
Výkon (W): 25W
Kapacita baterie: 2000mAh
Hmotnost výrobku: 3,330 kg

Hmotnost balení: 5,150 kg

Rozměry výrobku (D x Š x H): 34,00 x 34,00 x 9,00 cm 13,39 x 13,39 x 3,54 palců /
Velikost balení (D x Š x H): 46.00 x 42.00 x 16.00 cm / 18.11 x 16,54 x 6,3 palce

Obsah balení: 1 x originální Haier SWR Pathfinder Vysavač robot, 1 x nádrž na vodu, 1 x virtuální zeď, 1 x Mop, 1 x Nabíjecí základna, 2 x štětec, 1 x adaptér, 1 x Prachový Box, 1 x kartáček, 1 x dálkový ovladač

l

 

o

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie