Informace

BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE JE EXPEDICE MOMENTÁLNĚ PŘETÍŽENA A MAXIMUM NÁS EXPEDUJE, NEPIŠTE NA JEDNOSMĚRNOU ADRESU OBJEDNAVKY@DEPAGELECTRONICS.CZ !!!!! ALE NA INFO@DEPAGELECTRONICS.CZ POKUD CHCETE MÍT EXPEDOVANÉ ZBOŽÍ DO DRUHÉHO DNE APOD. ROVNOU NEPLAŤTE A OBJEDNÁVKU SI STORNUJTE V JEJÍ ADMINISTRACI, EXPEDUJEME 20H DENNĚ TAKŽE I V NOCI, POKUD CHCETE MÍT PLATBU POJIŠTĚNU ZE STRACHU DÍKY POPLAŠNÝM ZPRÁVÁM ČESKÉ - SLOVENSKÉ TV ATD. PLAŤTE PAYPAL PLATBOU KTEROU VÁM PAYPAL VRÁTÍ NA ZÁKLADĚ NEDODÁNÍ ZBOŽÍ NEBO ČÁSTEČNÉHO DODÁNÍ APOD. BEZ SOUHLASU OBCHODNÍKA, ROZHODUJE PAYPAL NE DODAVATEL!!! OD DNEŠNÍHO DNE SE PRO ÚSPORU ČASU NEPOTVRZUJÍ ÚHRADY, POKUD NEZAPLATÍTE, ZBOŽÍ NEDOSTANETE. V PŘÍPADĚ STORNA ATD. SE PENÍZE NEBUDOU VRACET JAKO DOPOSUD IHNED ALE DO 48 - 3 DNŮ JELIKOŽ TÍM ZDRŽUJETE OSTATNÍ OD VYEXPEDOVÁNÍ A DORUČENÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.  

Provoz SMS infolinky od 10.00 - 17.00 hod.


dotaz e-mailem a SMS zprávou.
Zavoláme nebo napíšeme vám zpět již s vyřešeným dotazem.
Odpovíme vám co nejrychleji to bude možné nejpozději však do 48 hod.
Děkujeme za pochopení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpečnostní informace

Bezpečnostní informace

Děláme maximum pro ochranu Vašich dat

 
Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
 
Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.K tomu, abychom vaši objednávku doručili přímo vám, případně s vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát některé údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail).Pokud jste firma a požadujete na zakoupené zboží fakturu, pak bychom měli znát ještě doplňující údaje (název firmy, IČ, DIČ, číslo účtu).Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.
 
Tyto údaje ukládáme do databáze, takže při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta, PPL nebo DPD), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky vaši adresu. Vaše data budou kdykoliv na vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze.
 

I když se naše společnost nemůže 100% zaručit, že nikdy nedojde k neoprávněnému přístupu, můžete se spolehnout, že věnujeme velkou péči zachování bezpečnosti vašich osobních údajů a zamezení neoprávněnému přístupu k nim.

Chráníme Vaše data a děkujeme za Vaši důvěru

obchodní tým DEPAGelectronics

Your SEO optimized title page contents
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info