Reklamační formulář

BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE JE EXPEDICE MOMENTÁLNĚ PŘETÍŽENA A MAXIMUM NÁS EXPEDUJE, NEPIŠTE NA JEDNOSMĚRNOU ADRESU OBJEDNAVKY@DEPAGELECTRONICS.CZ !!!!! ALE NA INFO@DEPAGELECTRONICS.CZ POKUD CHCETE MÍT EXPEDOVANÉ ZBOŽÍ DO DRUHÉHO DNE APOD. ROVNOU NEPLAŤTE A OBJEDNÁVKU SI STORNUJTE V JEJÍ ADMINISTRACI, EXPEDUJEME 20H DENNĚ TAKŽE I V NOCI, POKUD CHCETE MÍT PLATBU POJIŠTĚNU ZE STRACHU DÍKY POPLAŠNÝM ZPRÁVÁM ČESKÉ - SLOVENSKÉ TV ATD. PLAŤTE PAYPAL PLATBOU KTEROU VÁM PAYPAL VRÁTÍ NA ZÁKLADĚ NEDODÁNÍ ZBOŽÍ NEBO ČÁSTEČNÉHO DODÁNÍ APOD. BEZ SOUHLASU OBCHODNÍKA, ROZHODUJE PAYPAL NE DODAVATEL!!! OD DNEŠNÍHO DNE SE PRO ÚSPORU ČASU NEPOTVRZUJÍ ÚHRADY, POKUD NEZAPLATÍTE, ZBOŽÍ NEDOSTANETE. V PŘÍPADĚ STORNA ATD. SE PENÍZE NEBUDOU VRACET JAKO DOPOSUD IHNED ALE DO 48 - 3 DNŮ JELIKOŽ TÍM ZDRŽUJETE OSTATNÍ OD VYEXPEDOVÁNÍ A DORUČENÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.  

Provoz SMS infolinky od 10.00 - 17.00 hod.


dotaz e-mailem a SMS zprávou.
Zavoláme nebo napíšeme vám zpět již s vyřešeným dotazem.
Odpovíme vám co nejrychleji to bude možné nejpozději však do 48 hod.
Děkujeme za pochopení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornění k reklamaci.

Upozornění k reklamaci.

DEPAGELECTRONICS - servis pro reklamace, Nová 498, 664 52 Sokolnice

Reklamační formulář aktivujete kliknutím na tlačítko reklamace, vyplníte potřebné údaje k dokončení a odeslání formuláře. Přijetím reklamačního protokolu,bude zahájeno reklamační řízení.

Zboží uveďte do továrního nastavení, bez zadání hesla, pinu, tahového hesla. Zboží byste měli odeslat kompletní včetně příslušenství,jinak by mohlo být reklamační řízení pozastaveno.

Reklamační protokol,fakturu,zboží (s IMEI kódem originál obal),odešlete na adresu: Depagelectronics s.r.o.-Zdeňka Chudobová , Nová 498, 664 52 Sokolnice .

Pokud Vám není něco jasné a máte k uvedenému dotaz, pište na email: reklamace@depagelectronics.cz a to z důvodu uložení písemné komunikace. Při telefonickém kontaktu Vás upozorňujeme na skutečnost, že hovor může být z důvodu zlepšení poskytovaných služeb nahráván.

 

Your SEO optimized title page contents

Druh reklamace:: *

Bylo zboží používáno v souladu s REKLAMAČNÍM ŘÁDEM:: *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info