LENOVO a jeho první Smart náramek

Přidáno: 24. 6. 2017 21:45:00 Počet shlédnutí: 3570

24 Červen 2017

Lenovo HW01 se stává populární kvůli cenové dostupnosti a jeho funkcí. Tento první chytrý náramek od společnosti Lenovo, je určen pro zdraví a kondici, zahrnuje krokoměr, počítadlo vzdálenosti, počítadlo kalorií a monitorování spánku. Kromě inteligentních a zdravotních možností, obsahuje Lenovo HW01 funkce upozornění z oblíbených sociálních aplikací. Na základě zkušeností s používáním inteligentního náramku má zařízení Lenovo HW01 dobré zobrazení a dlouhou pohotovostní dobu.

LENOVO a jeho první Smart náramek

 

lenovo SB

Chcete-li se dozvědět více o technologii Lenovo HW01, přečtěte si níže uvedené základní informace.

lenovo SB2

1. Aktivujte zobrazení času na zápěstí na hodnotu ON ( Zapnuto) - vyberte v nabídce, vyberte Smart Bracelet (Náramek), v seznamu možností, vyberte položku " Wear Habit " a nastavte čas na zápěstí tak, aby se zobrazila hodnota ON (Zapnuto) .

lenovo cas

2. Odpojte zařízení Lenovo HW01 od smartphonu - Zvolte Menu, zvolte " Unbind " a potom klepněte na tlačítko " Unbind ".

lenovo odpojeni

Nastavte svůj náramek na Fitness a Běh


Klepněte na ikonu " Běh " na stránce s aktivitou aplikace, na nové stránce se zobrazí část "Spuštěna". Klepnutím na kruhové tlačítko zahajte svou fitness aktivitu.

lenovo běh 01
Stránka Fitness Running Mode zobrazuje vzdálenost, čas, trvání a spálené kalorie. Zobrazuje také BPM během trvání vašeho tréninku. Můžete také aktivovat provozní režim v inteligentním pásmu.

lenovo running

 

Použijte režim mapy v průběhu Běhu


Chcete-li vidět vaši polohu, můžete aktivovat režim MAP, pracuje s GPS a zobrazuje vaši polohu při tréninku venku.

lenovo map

Vyberte sociální oznámení, které obdržíte

Na rozdíl od jiných levných smart náramků existuje pouze jedna možnost, kterou můžete nastavit (zapnuto nebo vypnuto) pro příjem oznámení o sociálních aplikacích. Aplikace podpory Lenovo HW01 vám umožňuje nastavit a personalizovat oznámení prostřednictvím jeho Smart Reminder .

Můžete nastavit alespoň 9 aplikací, které umožní skupině přijímat oznámení: WeChat, QQ, Email, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, LINE, Skype. V nabídce vyberte pásmo Lenovo HW01, v seznamu možností vyberte " Smart Reminder ", které je zapnuté nebo vypnuté v seznamu sociálních aplikací.

lenovo socoznámení

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení