Reference
Alan
11. 4. 2016 19:25:15
V pohodě :) sice delší doba dodání ale chápu že stát se to může a dostal jsem kartu SD zdarma což je super:)
Odpověď administrátora:
Snažíme se Vás vždy kompenzovat hodnotným přísl. a ne věcí za pár korun co nepotřebujete
BLANKA
22. 3. 2016 07:00:30
Rychlá reklamace výměnou pokaženého za nový ks.
Kamil
3. 3. 2016 06:54:44
Trochu jsem mel obavu co bude v zasilce za tak nizkou cenu ale jsem mile prekvapen, ze rozbalene zbozi je nove a v pohode. Diky
Odpověď administrátora:
Díky i Vám
Lukáš
27. 2. 2016 12:18:27
Děkuji za promtně vyřízenou reklamaci
Jste plátci DPH ?
Odpověď administrátora:
Ne nejsme plátci DPH
