ILife X5 Inteligentní robotický vysavač 2 v 1

Přidáno: 7. 1. 2017 15:33:34 Počet shlédnutí: 6564

07 Leden 2017

ILife X5 Inteligentní robotický vysavač 2 v 1. ILife X5 Inteligentní robotický vysavač univerzální 2 v 1 suchá/mokrá podlaha. iLife X5 inteligentní robotický vysavač je nezbytným pomocníkem pro úklid domácnosti. S inteligentní Anti-kolizním Sensor Systemem, může inteligentně zabránit kolizi a chrání nábytek před poškozením.

 ILife X5 Inteligentní robotický vysavač 2 v 1

ILife X5 Inteligentní robotický vysavač univerzální 2 v 1

ILife X5 Inteligentní robotický vysavač univerzální 2 v 1 suchá/mokrá podlaha. iLife X5 inteligentní robotický vysavač je nezbytným pomocníkem pro úklid domácnosti. S inteligentní Anti-kolizním Sensor Systemem, může inteligentně zabránit kolizi a chrání nábytek před poškozením. Silný sací výkon s nízkým příkonem vám pomůže ušetřit více energie a času. Výkonné inteligentní čištění, multi čistící režimy pro vaši svobodnou volbu. Velké rozměry pokrytí, může uklidit až 180 čtverečních metrů, je tedy dobrý pomocník nejen pro domácnost. Méně než 40 dB nízká hlučnost mute vám zajistí tichý chod. Snadno si poradí se všemi druhy prostředí. Vhodné pro podlahy z, cementové, keramických dlaždic, podsada koberec, atd .. Vysavač se testoval cca měsíc na ploše 112 metrů čtverečních, na všech hlavních mater. podlah při běžném provozu a znečštění. Byl proveden test na výdrž baterie a ostatních součástí, včetně reakce senzorů. Po uvedeném testování bylo rozhodnuto o zařazení výrobku do prodeje, jelikož výrobek předčil naše veškerá očekávání a můžeme jej Vám zákazníkům doporučit. Poměr reklamací k zatím prodaným kusům je 0%. Fotografie z testů a reálného zboží na konci galerie foto.


s
Hlavní vlastnosti:
• 4 druhy režimů čištění
Auto režimy čištění / režim čisticí suchý / režimů čisticí koncentrovaný / rozvrh režimů čištění.
• Anti-kolize
IR anti-kolizní senzory a mechanické anti-kolizní systém. Je možné lépe chránit nábytek.
• Inteligentní pokles a zamezení indukce
IR čidla u dna detekují vysoké mezery, vyhnou se velkým dírám, automaticky se vyhne překážkám a změní směr.
• Snadně se vypořádat s celou řadou prostředí a nečistot při vysávání je jedno zda se jedná o konfety, suť, nedopalky cigaret a popel, nebo fazole a semena, a lehce povrch vysaje a vyčistí. Vhodné pro podlahovy, cementové, keramické dlaždice, podsada koberec, atd ..
• 15 mm překonává do kopce
vysavač může vyjet do 15 stupňů výšky, nebudou mu tedy dělat potíže ani různé mírné svahy ve vaší domácnosti.
• Automatické dobíjení
napájí se po ukončení režimu, vysavač lze zálohovat dobíjet s IR indukcí.
• Méně než 40 dB nízká hladina hluku mute
Vyřešený problém hluku, můžete spokojeně spát při čištění.

Poznámka: nelze použít na koberci, který přesahuje 2 cm.

ssssssssssssssssssssssssssssss

1ssssssss

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení