Nový odolný telefon Doogee T5 recenze a hodnocení Depagelectronics.

Přidáno: 24. 6. 2017 22:50:38 Počet shlédnutí: 3852

24 Červen 2017

Přístroje Doogee vždy vystupují díky nejméně jednomu prvku. Doogee T5 má dvě podobné specifikace. I když nemůžeme říci, že toto zařízení má stylový design, vypadá telefon docela atraktivně. Ale pojďme si promluvit o jeho vlastnostech. Obecně lze říci, že čínské smartphony jsou levnější, protože výrobci šetří na kvalitních materiálech, což znamená, že provedení se stává neúčinným a celkový vzhled nevyvolává žádné pocity. Doogee T5 je však mimo tento seznam, protože jeho obal je dodáván s dalším zadním krytem a dvěma kovovými panely.

Nový odolný telefon Doogee T5 recenze a hodnocení Depagelectronics.

Doogee T5 recenze Depagelectronics

Obvykle když mluvíme o robustních smartphonech, jedinou značkou, která přichází do naší mysli, je Sony. Mobilních telefonů, které mají certifikáty IP58 je mnoho. IP 58 znamená, že všechny telefony, které mají takové označení, jsou odolné proti prachu a vodě odolné více než 1,5 metru po dobu 30 minut. Když Sony vydala prní robustní mobilní telefony s hrozivým designem, zařízení byla objemná a stála příliš mnoho. Později Sony a další společnosti vylepšily design svých robustních smartphonů a dostali jsme přitažlivější mobilní telefony s takovou škálou vlastností jako mají běžné telefony. V současné době je již na trhu více smartphone než jen od Sony, a jeden z nich je čínský Doogee.
Doogee T5
Přístroje Doogee vždy vystupují díky nejméně jednomu prvku. Doogee T5 má dvě podobné specifikace. I když nemůžeme říci, že toto zařízení má stylový design, vypadá telefon docela atraktivně. Ale pojďme si promluvit o jeho vlastnostech.
Doogee T5
Doogee T5 Design

Jak jsem řekl, existují dva rysy hodné podrobného popsání. První je jeho design. Neexistují žádné otevřené sloty nebo porty - všechny jsou skryty pod gumovou krytkou, která na každém portu perfektně těsní i po několika měsících provozu. Na přední straně je umístěna selfi kamera, 3,5 mm audio jack a mini HDMI slot jsou umístěny nahoře pod kryty, aby se chránily před vodou. Tlačítko hlasitosti a tlačítko napájení jsou na pravé straně, zatímco slot pro kartu SIM a paměťový slot jsou umístěny na levé straně pod krytem. Zadní část telefonu Doogee T5 vypadá impozantně a při manipulaci máme pocit, že se jedná o něco pevného a elegantního.
Doogee T5
Obecně lze říci, že čínské smartphony jsou levnější, protože výrobci šetří na kvalitních materiálech, což znamená, že provedení se stává neúčinným a celkový vzhled nevyvolává žádné pocity. Doogee T5 je však mimo tento seznam, protože jeho obal je dodáván s dalším zadním krytem a dvěma kovovými panely. Takže můžete snadno vyměnit výchozí zadní kryt a boční panely za pár minut, což vám dá dvě neotřelé možnosti vzhledu. Při nákupu tohoto telefonu získáváme současně dva telefony - jeden se sportovním vzhledem a jeden s obchodním stylem.
Doogee T5
Je zřejmé, že všechny tyto funkce prostě nemohou být zabaleny v malém a tenkém pouzdru, takže se nebojte, velikosti a rozměrů modelu Doogee T5. Jde o rozměr 15,30 x 9,20 x 1,50 cm a váhu 252 gramů. Je to trochu tlustší a trochu těžší telefon ve srovnání s tím, co jsme viděli u jiných smartphonů, ale nezapomeňte, že máme do co činění s robustním odolným telefonem, který musí skrýt všechny základní porty pod kryty a odolným obalem.
Doogee T5
Doogee T5 Hardware

Model Doogee T5 je vybaven 5palcovou kapacitní obrazovkou s rozlišením 1280 x 720, takže máte možnost zobrazovat obsah v HD na robustním telefonu. Řekněme, že můžete sledovat vaše oblíbené videa pod vodou. Při vytváření obrazovky se nepoužila žádná nová technologie, ale díky rozlišení a podpoře barev bude displej poskytovat skvělý výkon.
Doogee T5
Kromě skvělého displeje je smartphone vybaven procesorem MTK6753 s okta-jádrem pracujícím na frekvenci 1,3 GHz. Je také spárován s 3 GB RAM a grafikou Mali-T720 GPU. Odložiště ROM je 32 GB, ale existuje možnost rozšíření paměti pomocí karty TF až na 32 GB.
Doogee T5
Zdá se, že všechny nejnovější čínské smartphone přicházejí se stejným duálním fotoaparátem - 5MP fotoaparátem na přední straně a 13MP zadní kamerou. Samozřejmě, hlavní fotoaparát přichází s autofokusem, baterkou a dalšími funkcemi.
Doogee T5


Připojení je na těchto telefonech nejvyšší, protože Doogee T5 podporuje 802.11a / b / g / WiFi, Bluetooth 4.0 a seznam pásem 2G / 3G / 4G jako FDD-LTE + WCDMA + GSM.
Doogee T5
Nyní je čas na druhou klíčovou vlastnost modelu Doogee T5. Telefon je vybaven baterií o kapacitě 4500mAh, která je schopna poskytnout více než 20 hodin hovoru, 46 hodin přehrávání hudby, 2,5 dne běžného používání a 20 dní pohotovostního režimu. Díky technologii 5V / 2A se telefon bude nabíjet rychle a aplikace Doze zavře všechny programy, které nebyly delší dobu používány.


Software Doogee T5 a speciální funkce

Telefon je dodáván s předinstalovaným systémem Android 6.0. K mobilnímu operačnímu systému Google musím říct, že zařízení má předinstalované App, které uživatelům umožňuje chránit telefon před malwarem a jak jsem řekl, aplikace DOZE zvyšuje pohotovostní ale i provozní dobu. Navíc, Doogee T5 umožňuje uživatelům zablokovat všechny programy heslem díky funkci zabezpečení DG.

Když mluvíme o konstrukčních prvcích, které jsem zmínil, existují dva kryty, které si můžete kdykoli změnit, to samé platí o uživatelském rozhraní. Takže když si vyberete sportovní kryt, můžete si vybrat sportovní uživatelské rozhraní, které je pestřejší a ovlivňuje pop art. A při výběru podnikového vzhledu kůže krokodýla můžete změnit uživatelské rozhraní na chladnější obchodní styl, abyste dosáhli dokonalé harmonie.
Doogee T5
Doogee T5 má certifikát IP67, což znamená, že je vodotěsný a prachotěsný. Voda a prach však nejsou jedinými nebezpečími, se kterými se chytrý telefon může setkat, takže výrobce se snažil udělat vše precizně. Můžete si prohlédnout video níže a zjistit, jak těžké je tento telefon zničit.
Doogee T5
Telefon není super levný ve srovnání s jinými čínskými běžnými smartphony. Doogee T5 však není z tohoto seznamu. Na druhou stranu je obtížné najít robustní smartphone s takovými funkcemi za cenu pod 4.500 Kč. Takže myslím, že poměr cena = výkon je velmi slušný.
Doogee T5
Klady telefonu Doogee T5

    Certifikát IP67
    4500mAh baterie
    Vyměnitelné zadní kryty
    Octa-core procesor
    Velká obrazovka

Nevýhody

    Standardní kamery 5MP a 13MP
    Design

Závěr

Je poměrně obtížné najít špičkový smartphone, který dokáže odolat každodennímu nebezpečí, s dlouhotrvající baterii a také s nízkou cenou. Ale díky Doogee T5 můžeme říci, že existuje alespoň jeden telefon vybavený všemi výše uvedenými funkcemi, plus řada dalších užitečných funkcí.


    Design -    6/10
    Displej -   7/10
    CPU -       8/10
    Kamera -    8/10
    Baterie -  10/10
    Software - 10/10
    Cena -      8/10

Celkové hodnocení - 8,1 / 10
Hodnocení uživatelů 9.34 (87 hlasů)

Doogee T5

24
Říjen
2018

Recenze na smart hodinky TenFifteen F1

Přidáno: 24. 10. 2018 04:27:08 Počet shlédnutí: 1600

Recenze na smart hodinky TenFifteen F1 TenFifteen F1 jsou samostatné chytré hodinky, což znamená, že je můžete použít i jako plnohodnotný smartphone. Mají slot pro kartu Nano Sim a podporují 2G pásmo. Hodinky mají spoustu sportovních funkcí a jsou kompatibilní s oběma OS Android i iOS. Mnoho dalších funkcí, které musíte bezpodmínečně poznat, se dále podíváme na tyto funkce a porovnáváme je s jinými smartwatch.

Čtěte více... Komentáře: 0

24
Únor
2019

KODI 18 LEIA video recenze na Depagelectronics.cz

Přidáno: 24. 2. 2019 02:30:58 Počet shlédnutí: 206

KODI 18 LEIA video recenze na Depagelectronics.cz KODI 18 LEIA video recenze na Depagelectronics.cz

Čtěte více... Komentáře: 0

09
Září
2018

Recenze Depagelectronics na Beelink A1 Android Tv Box 4Gb Ram Rk3328 CPU včetně testu ULTRA HD a 4K

Přidáno: 9. 9. 2018 22:23:31 Počet shlédnutí: 1109

Recenze Depagelectronics na Beelink A1 Android Tv Box  4Gb Ram Rk3328 CPU včetně testu ULTRA HD a 4K Beelink A1 je nejlepší volbou pro bezproblémové sledování videa nebo hraní her, protože je vybaven čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex-A53 RK3328. S 4GB DDR3 RAM a 16GB eMMC ROM, můžete stáhnout vše, co se vám líbí. Testu je uveden výsledek měření rychlosti HW i SW nebo kompletní testy GK, ULTRA HD, 4K, apod.

Čtěte více... Komentáře: 0

04
Říjen
2018

Základní skryté kódy u chytrých hodinek

Přidáno: 4. 10. 2018 04:42:12 Počet shlédnutí: 1167

Základní skryté kódy u chytrých hodinek Základní skryté kódy u chytrých hodinek, kdy jejich pomocí se může z hodinek stát jednoduchý herní terminál, upravovat různá nastavení která nejsou v běžné nabídce sekce nastavení, zjištění IMEI, změny melodií a jpg atd. Mějte na paměti že většina k´du je mírně rozdílná podle značky hodinek. Uvedené není součástí nabídky daného produktu a je jen zajímavostí pro vás navíc a nelze si tyto skryté funkce nijak vymáhat k uvedenému zboží.

Čtěte více... Komentáře: 0

14
Srpen
2018

Recenze Depagelectronics detektor kovů Generic MD-3310II z distribuce CZ.

Přidáno: 14. 8. 2018 00:39:18 Počet shlédnutí: 1535

Recenze Depagelectronics detektor kovů Generic MD-3310II z distribuce CZ. Jedná se o jeden z nejlepších detektorů na trhu s výborným poměrem cena = výkon. Detektor získal ocenění v několika testech a odborném tisku a celkově se umístil na 3 místě žebříčku odborníků a 1 místě na základě hodnocení uživatelů. Zařízení Generic MD-301OII má svůj automatický operační systém, detektor vydává zvukový signál, když se jeho vyhledávací hlava blíží k nějakému kovovému předmětu.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Září
2018

Jednoduchý návod pro řešení 6 problémů s vysavače ILIFE V7

Přidáno: 27. 9. 2018 00:35:05 Počet shlédnutí: 1386

Jednoduchý návod pro řešení 6 problémů s vysavače ILIFE V7 Příspěvek odpovídá na otázky týkající se inteligentního vysavače ILIFE V7, včetně instalace aplikace, ILIFE špatně čistí, vysavač V7 funguje neobvykle, postranní kartáč nefunguje, přístroj vydává zvukový signál.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červenec
2018

Recenze kamerového systému FLOUREON P4-E400-4H díl 3.

Přidáno: 27. 7. 2018 03:28:15 Počet shlédnutí: 1051

Recenze kamerového systému FLOUREON P4-E400-4H díl 3. Kompletní bezpečnostní kamerový systém DVR ochrání váš domov, obchod a kanceláře. H.264 CCTV DVR kit je dodáván s 4x IR-Cut bezpečnostními kamerami s nočním viděním. Zálohování dat je možné také přes USB Drive a HDD až 4TB. Dálkově jej lze aktivovat a zobrazit prostřednictvím internetu odkudkoliv a kdykoliv. Podpora P2P technologii, CCTV DVR mohou být propojeny prostřednictvím internetu bez složitého mapování portů. Integrovaný ONVIF standardu, který je kompatibilní s funkcí značky ONVIF pro IP kamery. Podpora monitorování prostřednictvím počítačů, chytrých telefonů iPhone a Android. Podpora 4 kanálové simultánní sledování živého obrazu prostřednictvím svého chytrého telefonu, tabletu, notebooku, smart TV. Software PC dohled a klient do mobilního telefonu jsou zahrnuty v ceně s velmi snadným vzdáleným dohledem sítě.

Čtěte více... Komentáře: 0

18
Září
2018

Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client

Přidáno: 18. 9. 2018 00:03:24 Počet shlédnutí: 3154

Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client. Text návod v CZ a video návod v SK. Najdete zde vše co potřebujete k nastavení IPTV a další nastavení v KODI.

Čtěte více... Komentáře: 0

27
Červenec
2018

Recenze kamerového systému FLOUREON P4-E400-4H díl 2.

Přidáno: 27. 7. 2018 03:22:38 Počet shlédnutí: 1123

Recenze kamerového systému FLOUREON P4-E400-4H díl 2. Kompletní bezpečnostní kamerový systém DVR ochrání váš domov, obchod a kanceláře. H.264 CCTV DVR kit je dodáván s 4x IR-Cut bezpečnostními kamerami s nočním viděním. Zálohování dat je možné také přes USB Drive a HDD až 4TB. Dálkově jej lze aktivovat a zobrazit prostřednictvím internetu odkudkoliv a kdykoliv. Podpora P2P technologii, CCTV DVR mohou být propojeny prostřednictvím internetu bez složitého mapování portů. Integrovaný ONVIF standardu, který je kompatibilní s funkcí značky ONVIF pro IP kamery. Podpora monitorování prostřednictvím počítačů, chytrých telefonů iPhone a Android. Podpora 4 kanálové simultánní sledování živého obrazu prostřednictvím svého chytrého telefonu, tabletu, notebooku, smart TV. Software PC dohled a klient do mobilního telefonu jsou zahrnuty v ceně s velmi snadným vzdáleným dohledem sítě.

Čtěte více... Komentáře: 0

23
Červenec
2018

Návod nastavení informačních e-mailů kamerového systému Floureon

Přidáno: 23. 7. 2018 02:43:58 Počet shlédnutí: 1213

Návod nastavení informačních e-mailů kamerového systému Floureon Nastavení informačních e-mailů kamerového systému Floureon je důležité pro funkce alarmu, detekci pohybu.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info