Představujeme KODI 17 KRYPTON!

Přidáno: 5. 3. 2017 15:48:56 Počet shlédnutí: 6300

05 Březen 2017

Tým Kodi je velmi rád, že může oznámit okamžitou dostupnost Kodi 17,0 (Krypton) pro systém Windows, Android, MacOS a iOS. Krypton přináší aktualizované výchozí uživatelské rozhraní, lepší organizaci nastavení a mnoho změnb ve VideoPlayeru, hudebních knihovnách, PVR, audio na Android a tisíce drobných oprav a vylepšení stability.

Představujeme KODI 17 KRYPTON!

s

Kodi 17,0 (Krypton)

Tým Kodi je velmi rád, že může oznámit okamžitou dostupnost Kodi 17,0 (Krypton) pro systém Windows, Android, MacOS a iOS. Krypton přináší aktualizované výchozí uživatelské rozhraní, lepší organizaci nastavení a mnoho změnb ve VideoPlayeru, hudebních knihovnách, PVR, audio na Android a tisíce drobných oprav a vylepšení stability.

Zdrojový kód pro KODI 17

Zdrojový kód pro Kodi 17,0 lze stáhnout z našich stránek a očekáváme, že to nebude trvat příliš dlouho, než správci různých linuxových distribucí uvolní aktualizované binární soubory. Binární soubory pro Ubuntu lze nalézt v naší Ubuntu PPA.

Nový vzhled

uživatelská rozhraní Kodi přijalo zásadní revizi v Kodi 17.0. Nový výchozí vzhled byl speciálně navržen jako 10-cestné rozhraní, zatímco dotykové displej zařízení mají nové dotykové ovládání zvané Estouch. Chcete-li dokončit revizi, nyní se dodává Chorus2 jako výchozího webového rozhraní. Pro ty z vás, kteří mají rádi předchozí rozhraní, je nyní k dispozici jako volitelné stahování přes přídavné úložiště.


Estouchy   
Webové rozhraní Chorus2

aa
a    

Audio a video

Naše video engine prošlo vícefázové přepsání a Kodi 17,0 přináší další vlnu změn a vylepšení stability, audio / video synchronizace, obnovovací frekvence spínání a dekódování / kódování videa na všech platformách. New InputStream add-ons rozšířil podporu pro streaming protokolů jako je RTMP, MPEG-5, SmoothStream a NXMSL. Mezi další nové přírůstky patří přehrávání DVD s hardwarovou akcelerací OpenGL a přepínání při provádění konverze barev. Uživatelé Kodi na Linuxu mohou nyní používat 3DLUT a jednoduché profily ICC takzv. barevně správné displeje.

Hudba

Změny provedené v hudební knihovně přináší lepší výkon pro vyhledávání, podpora nálady a rolování umělců dle značek a zvýšenou rychlost prohlížení pro větší knihovny.

Živé televizní vysílání a PVR.

Kodi 17.0 má četná vylepšení pro živé televizní vysílání a funkce PVR. Změny začínají v uživatelském rozhraní s widgety pro čerstvé nahrávky a naposledy hrané Kanály na domovské obrazovce, a schopnost vybrat určující vodítko PVR nebo okno kanálu při spuštění Kodi. Uživatelské rozhraní PVR dostalo mnoho změn. Kanály lze třídit podle "poslední Hráno". Televizní a rozhlasové záznamy jsou nyní zobrazeny v samostatných oknech. Tam je obrovský nárůst výkonu při procházení oknem průvodce. Plánování nahrávek má kompletní přepsání s oběma časovači a pravidla časovačů se nyní zobrazují v samostatných oknech a instantní volby pro záznamu lze přizpůsobit. V současné době existují 15+ PVR add-ons a většina z nich byla aktualizována, včetně VDR VNSI, Tvheadend, HDHomeRun, Enigma2 a MythTV. Kodi nyní přichází s podporou v back-end pro digitální zařízení Octopus Net a asynchronní připojení k back-endům, která pomáhá se stabilitou připojení.

Android

Kodi 17.0 je nyní na standardech v souladu s oficiálním Audio API Android a vyžaduje pro svůj chod Android 5.0 nebo vyšší jako minimální verzi verzi 5.0! DTS-HD, DTS-X, Dolby TrueHD a Dolby ATMOS jsou nyní podporovány na zařízeních, které implementují AudioTrack V23 nebo vyšší. Zařízení s firmwarem, který se neřídí touto normou nepodpoří passthrough. Podpora 4K videa a výstup s vylepšení obnovovací frekvence spínání a HEVC, VC-1 / WMV 9 a přehrávání formátu VP9 na podporovaném hardwaru jsou třešničkou na dortu.

Windows

Kodi 17.0 je první verze která je k dispozici prostřednictvím Windows Store a je nyní jedním z nejpopulárnějších stažení v obchodě. Verze v obchodě normální aplikace x86 v UWP obalu pro instalaci na Windows 10. normální instalační program z částí WWW stránek mohou být použity na Windows 7 a 8 (a 10).

Changelog

Changelog strana Kodi 17 ve Wiki nabrala seznam čitelný změn v Kodi 17,0, zatímco ti, kteří hledají více technického hledání, lze zobrazovat sloučené žádosti.

jakékoliv kopírování obsahu je zakázáno

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení