Program Nová Zelená úsporám stále běží.

Přidáno: 12. 7. 2023 03:38:26 Počet shlédnutí: 341

12 Červenec 2023

Program Nová Zelená úsporám stále běží. Žádost o dotaci z tohoto programu lze podat do 30. června 2025 nebo do vyčerpání alokované částky.

Program Nová Zelená úsporám stále běží.

Program Nová Zelená úsporám stále běží.

Program Nová Zelená úsporám stále běží.

Program Nová Zelená úsporám stále běží. Žádost o dotaci z tohoto programu lze podat do 30. června 2025 nebo do vyčerpání alokované částky. Tyto prostředky mohou být využity k řadě účelů, podívejte se na přehled dotací, které z něho můžete získat: 

Na nabíjecí stanici pro elektromobil je možné získat dotaci ve výši 30 000 Kč. Pokud plánujete instalovat tepelné čerpadlo bez ohřevu teplé vody, můžete si nárokovat 80 000 Kč. Pokud má být tepelné čerpadlo vybaveno i ohřevem teplé vody, částka se zvyšuje na 100 000 Kč. Když bude tepelné čerpadlo navíc napojené na stávající fotovoltaiku, můžete získat až 140 000 Kč. Pro instalaci fotovoltaického systému je možné si nárokovat dotaci ve výši 200 000 Kč a navíc 5 000 Kč na projekt.

Program Nová Zelená úsporám stále běží.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení