Recenze na GlassBot Cop Rose X5, Inteligentní robot na čištění oken

Přidáno: 28. 6. 2017 13:30:00 Počet shlédnutí: 3435

28 Červen 2017

Jedná se o čisticí přístroj od výrobce Alfawise, který se může použít k čištění oken nebo jakéhokoliv svislého povrchu.

 Recenze na GlassBot Cop Rose X5, Inteligentní robot na čištění oken

Čištění oken je nudný a někdy i nebezpečný úkol. Pokud máte velké okno dobře víte, jak náročné je čištění, zejména pokud jde i o těžký přístup.

Vlastnosti tohoto robota :


• využívá rychlý a efektivní způsob čištění
• čistící rychlost: 4 min. / m²
• na skla tlustší než 6 mm
• 4 druhy automatických módů na čištění celého okna
• zabudovaný UPS (systém nepřerušeného pohánění)
• auto detekce okrajů okna
• auto dokončení
• má mikropočítačové ovládání, které umožňuje ovládat robota
• kompaktní design umožní vyčistit většinu oken
• dodává se s dálkovým ovládáním
• k dispozici je také aplikace, aby se dalo k robotovi připojit přes Bluetooth (stáhnout aplikaci pomocí kódu QR)

okna4

Může se také použít na lakované povrchy, podlahy, zrcadla, stoly, vertikální sklo, strukturované nebo vodorovné sklo, rámy nebo bezkolejové sklo, matné nebo barevné sklo, vodorovné plochy, dřevo, stěny, obklady, dlaždice apod.

okna2

Pracuje se zabudovaným vakuovým motorem, který napomáhá sání vzduchu a tím se udržuje na libovolném hladkém svislém povrchu.
Podložky se pak pomalu otáčejí, když tento robot prochází cyklem čištění. Pod podložkami je pár motorů, které jsou zodpovědné za to, že se podložky otáčejí a pohybují.

okna3

Silné nasávání umožňuje, aby zůstal připojen na svislé plochy jako okno. Stačí jen rozstříkat čistič oken na dvě podložky z mikrovlákna, které dostatečně kryjí oblast, kterou čistíte.
Také výrobce říká, aby se zabránilo oblasti s vysokou vlhkostí, jako je parní koupelna, protože to ovlivní způsob, jakým se tento stroj drží ve svislé rovině.
Může být použit s jakýmikoliv čistícími kapalinami, jako je tekuté mýdlo, prací prostředek atd. Není třeba zakupovat přípravek na čištění oken.
Se dvěma koly jezdícími volně po okně nebo zdi, čistí GlassBot účinně skleněný povrch díky inteligentní Al technologii vypočítávající trasu.

 

Specifikace:


- vstupní napětí: AC 110 – 240 V
- rozměry: 29 x 14 x 11,5 cm
- čistá hmotnost: 0,95 kg
- vestavěná Li-ion baterie, 600 mAh, 14,8 V
- nabíjecí doba: 1 hodina


Je dodáván s 12 extra podložkami (všechny jsou omyvatelné), takže můžete mít čisté, zatímco čekáte než ostatní podložky budou suché.

 

Obsah balení:

1x čistič
12x čistící podložky (2+12)
1x dálkový ovladač
1x adaptér
1x kabel
1x 4m prodlužovací kabel
1x manuál
4x čistící kolo
1x bezpečnostní lano

Bungee lano - slouží pro ochranu robota před spadnutím při čištění vertikální roviny.
Lano se přiváže na robota a poté zaklapne na druhém konci pevného předmětu.

okna5

Tento nástroj je skvělý pro majitele domů / bytů, kteří hledají něco, co by vyčistilo vnější část oken ve vysokých oblastech, které jsou těžko dosažitelné nebo nebezpečně.

 

Upozorňujeme že jsme výhradním distributorem, dovozcem a servisním místem produktů značky iLIFE v ČR/SK/HUN. Koupí vysavačů u prodejců zejména v číně se vystavujete nebezpečí koupě padělků nebo zkrácené záruky která je vesměs pouze pár měsíců. Ve všech případech platíte vždy poštovné tam a pokud se zjistí, že není porucha v rámci záruky tak i cenu oprav a přepravních nákladů zpět do ČR. Běžná cena zásilky spol. DHL je v řádu tisíců z ČR viz sazebník zásilek nad 4kg. Poštou je to o něco levnější ale také delší doba na přepravu zásilky jejíž cena je od 1600 Kč. Cena zásilek do zahraničí se zvedá podle váhy zásilky a pásma, ČR/SK/HUN apod. jsou ve vzdálené zóně, takže se počítá ještě příplatek 11,7 USD. Další problém je pak s celním odbavením tam i u nás při návratu. Stačí ji špatně označit a náklady se hodně zvednou. Servisní středisko iLIFE CZ v Brně nepřijímá výrobky z šedého dovozu, tj. dovezené mimo disribuci CZ. Z tohoto důvodu neposílejte jinde zakoupené výrobky do střediska servisních oprav spol. Depagelectronics.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení