Reklamace (reklamační podvod) hodinek KW18

Přidáno: 12. 2. 2019 21:37:24 Počet shlédnutí: 3789

12 Únor 2019

Reklamace (reklamační podvod) hodinek KW18. Paní je mírně řečeno vypečená vyděračka apod. ale on si kaýdý udělá svůj názor, jelikož komentovat výroky dotyčné jako je cituji: "Naprosto nesouhlasím s Vaším vyjádřením k reklamaci. Hodinky neměly jediné škrábnutí. Za tu chvíli co fungovaly bych ani nemohla stihnout vše, co v reklamaci píšete." nebo "pokud se takto zachovají hodinky po tom, co se člověk zpotí, tak je to ale chyba hodinek". Jelikož se jedná o jasný reklamační podvod a přinejmenším vydírání ale bohužel vzhledem k ceně pouze přestupek, v rámci škody způsobené pomluvou je to již trestný čin.

Reklamace (reklamační podvod) hodinek KW18

Reklamace (reklamační podvod) hodinek KW18

s

Reklamace (reklamační podvod) hodinek KW18. Paní je mírně řečeno vypečená vyděračka apod. ale on si kaýdý udělá svůj názor, jelikož komentovat výroky dotyčné jako je cituji: "Naprosto nesouhlasím s Vaším vyjádřením k reklamaci. Hodinky neměly jediné škrábnutí. Za tu chvíli co fungovaly bych ani nemohla stihnout vše, co v reklamaci píšete." nebo "pokud se takto zachovají hodinky po tom, co se člověk zpotí, tak je to ale chyba hodinek". Zažil jsem už hodně ale aby někdo měl zdevastované hodinky, které jsou odřené až na kov, mají prasknutý zadní kryt a po kabelu tekla hustá tekutina, která z časti zaschla je tedy síla. No paní by se měla vrátit na druhý stupeň ZŠ aby ji bylo jasné složení potu a pak by takovou perlu nevypotila. Jelikož pot je z 99% voda a sůl, která rychle schne a zanechává bílé fleky! Jelikož dotyčná byla v komunikaci jako perlorodka, nemá ani smysl sem psát ty nebetyčné lži, které nejsou ani teoreticky možné. Po tom co jí bylo vyvráceno každé takové tvrzení, i to klasické z MŠ "TO SAMO" začalo klasické vydírání citace: Rozhodně se o tuto zkušenost podělím na sociálních sítích, abych varovala ostatní" a další podobné vyhrožování.

PerlorodkaPerlorodkaPerlorodkaPerlorodka

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení