Vytopený BV6000

Přidáno: 9. 10. 2018 06:55:55 Počet shlédnutí: 4242

09 Říjen 2018

Značky

Zákazník s telefonem BV6000 tvrdil, že telefon přestal zničeho nic fungovat. Dále že telefon vybruje sám od sebe a pak že přestal fungovat úplně. Uvedl, že telefon užíval bez rozporu s RŘ a telefon nebyl vytopen apod.

Vytopený BV6000

Zákazník s telefonem BV6000 tvrdil, že telefon přestal zničeho nic fungovat. Dále že telefon vybruje sám od sebe a pak že přestal fungovat úplně. Uvedl, že telefon užíval bez rozporu s RŘ a telefon nebyl vytopen apod.

Reklamace byla servisem zamítnuta pro neoprávněné zasahování do přístroje a vytopení telefonu tekutinou. Na fotografiích je zcela jasně patrné aktivování plomb vlhkosti, což jasně prokazuje shora uvedené. Samozřejmě byla nalezena oxydace spojů atd. Voda protekla netěsnícím šroubkem a bokem telefonu díky tomu, že zákazník po demontáži a opětovné montáži použil šroubky bez těsnění a nedotáhl je napevno. Neoprávněná demontáž telefonu se 100% pozná a každý servisní technik vám to potvrdí. Nepoužívá se pouze jedna plomba a jeden způsob plombování. Hrát na to, že nový telefon už to měl, je to samé jako v mateřské školce "to samo".

Co dělat když vnikne voda do telefonu nebo smart hodinek: vyjměte baterii nebo vypněte telefon, otočte telefon displejem vzhůru a položte jej příkladně na topení nebo suché místo. Kontaktujte servis a telefon jim odešlete s tím, že přiznáte co se stalo. Servis telefon vysuší a odborně vyčistí atd. Bude vás to sice stát od 200 do 400 Kč ale jak říkám já za blbost se platí a každý by měl nést svou vlastní zodpovědnost za to, co udělá. Ujišťuji vás, že sama se tekutina do telefonu nedostane a voděodolné telefony běžný kontakt s přehledem vydží. Ponořovat je ůmyslně do vody nebo vodou pod tlakem čistit důrazně nedoporučujeme.

bv6000

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení