Generic Mini UPS 1202A, napětí 12V2A 22.2W

Generic Mini UPS 1202A, napětí 12V2A 22.2W

Hodnocení produktu: 5/5 (17x)

Vaše hodnocení:

Mini UPS Generic 1202A je nepřerušitelný zdroj napájení, v pohotovostním režimu skladování energie napájení a vyrovnávání napájení. Použité bezpečné a environmentální lithiové články, spolehlivost a stabilní PCB, konstantní proud / konstantní napětí lithium nabíjení baterie BMS. Vytvoření vysokého výkonu a efektivity DC-DC, zesilující a spínací obvod. Tento mini UPS s dokonalým a přesným nabíjením, nadproudová a zkratová ochrana.

1399 Kč s DPH

2999 Kč s DPH Sleva 1600 Kč

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Generic®

Generic Mini UPS 1202A, napětí 12V2A 22.2W

napětí 12V2A 22.2W UPS Nepřerušitelný zdroj napájení pro Alarm, Bezpečnostní kamerové systémy, PC, LCD, laboratorní přístroje, tablety, notebooky, atd.

 


1
Popis:
Mini UPS Generic 1202A je nepřerušitelný zdroj napájení, v pohotovostním režimu skladování energie napájení a vyrovnávání napájení. Použité bezpečné a environmentální lithiové články, spolehlivost a stabilní PCB,  konstantní proud / konstantní napětí lithium nabíjení baterie BMS. Vytvoření vysokého výkonu a efektivity DC-DC, zesilující a spínací obvod. Tento mini UPS s dokonalým a přesným nabíjením, nadproudová a zkratová ochrana.
2 
Aplikace:
Smart 12V mini ups je hojně využívající k routerům, docházkovým systémům otisků prstů, bezpečnostní systémy, monitorovací systém zabezpečení, bezdrátové kamery, CCTV kamery, osobní léčebné systémy, bezpečnostní systém dveří, sobní údaje asistent, emergency osvětlení, alarmy, osobní komunikační systémy, rádio, digitální fotoaparáty, videokamery, zařízení Bluetooth, CD přehrávače, MD přehrávače, přenosné DVD, MP3 přehrávače, čipové karty atd.
Mini UPS Generic APS121A je nepřerušitelný zdroj napájení, v pohotovostním režimu skladování energie napájení a vyrovnávání napájení. Použité bezpečné a environmentální lithiové články, spolehlivost a stabilní PCB,  konstantní proud / konstantní napětí lithium nabíjení baterie BMS. Vytvoření vysokého výkonu a efektivity DC-DC, zesilující a spínací obvod. Tento mini UPS s dokonalým a přesným nabíjením, nadproudová a zkratová ochrana.
Funkce:

 Jmenovitý výkon:  22.2W
 Vstupní napětí:  12V  ± 5%
 Vstupní proud: ≤ 2000 mA=2A
 Výstupní napětí: 12V ± 5%
 Výstupní proud: ≤2000mA
 Pracovní teplota: -20 ~ 65 ℃
 Čistá hmotnost: 235 g Objem: 111 x 60 x 26 mm

Pracovní Stav Mini UPS:
Nabíjení: 0 ℃ - 55 ℃
Vybíjení: -20 ℃ - 65 ℃
Skladování 30 dnů: -20 ℃ - 45 ℃
Skladování 90 dnů: -20 ℃ - 35 ℃
Skladujte mini UPS na chladném a suchém místě, pokud ho delší dobu nepoužíváte. V opačném případě může dojít k špatnému výkonu kvůli špatnému spojení se zařízením.

Pozor:
Nevystavujte mini UPS dešti či sněhu.
Nepoužívejte mini UPS v blízkosti tepelného zdroje jako jsou ohřívače.
Nepřipojujte kabel DC špatným způsobem.
Nepoužívejte adaptér špatného napětí.
Zařízení napětí musí být shodné s transformátorem mini UPS.
Pokud se dlouho nepoužíval tento mini UPS, cca 3--5months nabíjte jej  najednou do plné kapacity.

Obsah balení:
1 x Mini UPS Generic 1202A
1 x dobíjecí kabel
1 x příručka, český návod do emailu

44

45

46

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení