Rodinný GPS tracker KidControl aplikace pro chytré hodinky s GPS.

Přidáno: 8. 7. 2018 03:34:12 Počet shlédnutí: 13132

08 Červenec 2018

Značky

Depagelectronics pro vás na vaši žádost hledal a testoval aplikace pro chytré dětské S.O.S. hodinky s GPS a to pro nahrazení stávající aplikace SeTracker a SeTracker 2 s kterou nebya část vás spokojena. Po testování vám můžeme tedy doporučit aplikaci KidControl, která obstála testování nejlépe a s velkým předstihem před zbytkem 25 dalších testvaných aplikací. Aplikace je vhodná i pro hodinky seniorů. S rodinným GPS trackerem KidControl vždy budete vědět kde je v danou chvíli Vaše dítě a v jakém stavu je baterie jeho mobilu.

Rodinný GPS tracker KidControl aplikace pro chytré hodinky s GPS.

Depagelectronics pro vás na vaši žádost hledal a testoval aplikace pro chytré dětské S.O.S. hodinky s GPS a to pro nahrazení stávající aplikace SeTracker a SeTracker 2 s kterou nebya část vás spokojena. Po testování vám můžeme tedy doporučit aplikaci KidControl, která obstála testování nejlépe a s velkým předstihem před zbytkem 25 dalších testvaných aplikací. S rodinným GPS trackerem KidControl vždy budete vědět kde je v danou chvíli Vaše dítě a v jakém stavu je baterie jeho mobilu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.kidcontrol.gpstracker
KidTracker aplikace pro dětské hodinky
KidControl

★ Dostávejte automatická uvědomění, až dítě dorazí do školy a vrátí se domu.
★ Máte k dispozici historii přesnů dítěte během dnešního a včerejšího dní.
★ Panic alert - stisknutím tlačítka SOS v případě nouze informovat své příbuzné.
★ KidControl mohou lokalizovat i když GPS není k dispozici!
★ Dostávejte automatická uvědomění, kdy mobil dítěte je vybitý. Můžete mu včas připomenout, že je třeba dobít baterii.
★ KidControl Vám pomůže sledovat ztracený nebo odcizený mobil.
★ Nastavte Nebezpečné zóny, chcete-li přijímat upozornění, když je vaše děti vezměte
★ Ve verzi Premium povolte funkci Letový zapisovač - záznam míst, i když je Internet vypnutý
★ Připojte Wonlex dětské telefonní hodinky s GPS a vychutnejte si lepší výkon. Aplikace podporuje takové modely hodin: Wonlex, Q50, Q60, Q70, Q75, Q80, Q90, Q100, Q200, Q300s, Q360, Q1000, Gw100, Gw200, Gw300, Gw400, Gw500, Gw600, Gw700, Gw800, Gw900, Gw1000, Ew100, Ew200, v7k, D100, A16 a mnoho dalších (veškeré hodinky s GPS trackerem prodávané na depagelectronics.cz a wholesales-electronics.cz)!
★ Máte možnost přidat další dítě, manžela nebo jiné blízké do svého účtu.
★ Graf Vám ukláže, kdy dítě dobíjí a jak používá telefon.
★ Aplikace je energeticky ekonomická a spotřebuje jenom 1-7% denní spotřeby baterie.
KidTracker aplikace pro dětské hodinky
Pomocí aplikace KidControl na Vašem telefonu můžete sledovat telefon dítěte, kontrolovat, kde je, jestli je v bezpečném místě a možná si Vám naše aplikace pomůže vybudovat lepší vztah s dítětem :)
KidTracker aplikace pro dětské hodinky
Instalace, dva jednoduché kroky:

1. Instalace aplikace do smartphonu a poslat pozvánku do vašeho dítěte smartphone se systémem Android.
2. Nainstalujte aplikaci vašeho dítěte smartphone Android s použitím kódu z pozvání. Dítě bude automaticky připsána na Váš účet.

Dostávejte automatická uvědomění, až dítě dorazí do školy a vrátí se domu.
Abyste začali dostávat uvědomění zadejte „Místa“ – geozóny, například "Škola" a "Doma". Až dítě dorazí tam nebo odejde, dostanete na mobil automatické uvědomění.

Když baterie telefonu dítěte je skoro vybita a zbylo jen 15%, Kid Control Vám posílá uvědomění o vybití baterky a máte možnost včas dítěti připomenout, že je třeba telefon dobít.
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
V menu "Baterie a Internet" můžete zjistit, jak často dítě dobíje telefon, jak rychle se baterie vybíjí, kdy dítě ukončuje dobíjet baterii. Díky těmto údajům můžete sledovat, v kolik hodin dítě jde spát a v kolik hodin vstává. Tady můžete také zjistit, jestli dítě má na telefonu připojení k Internetu a jaká je jeho kvalita během posledních dvou dní.
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
Abyste mohli přesně zjistit polohu dítěte, musí na jeho telefonu být aktivována funkce „Geolokace".
Android > Nastavení > Má poloha.
​Zapnuté Wi-Fi zvyšuje přesnost polohování až do 10-40 metrů a funguje také uvnitř místností.
GPS umí zjistit polohu s přesnotí 10-50 metrů jenom venku.
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
Když buď GPS nebo Wi-Fi jsou nedostupné, sledovací zařízení zjiští polohu pomocí LBS (zjištění polohy pomocí základnových převodních stanic), jsou to věže GSM, které umožňují přesnost polohovámí do 200-1000 metrů. LBS se zobrazuje jako ikonka "No GPS". Pro předání dat pomocí LBS je třeba mít připojení na Internet.
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
Někteří rodiče mají obavu, že dítě odstraní aplikaci. Podle naších zkušeností raději vysětlíme dítěti, proč potřebujete KidControl a dejme dítěti možnost zjistit, kdy rodiče vrátí domů. Budete překvapení, až se vrátíte domů a doma nebude bordel:)
Tato otevřenost Vás zbaví častých telefonátů s otázkami:
“Mami, kde jsi?” nebo – Tatí kdy už se vrátíš?!
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
Když se nemůžete poradit s instalací nebo když máte otázky ohledně používání aplikaci, neváhejte se kontaktovat srevisní středisko přímo přes aplikaci: Nastavení – Položit otázku. Nebo napište nám: help@kid-control.com.
Kid Control aplikace pro dětské hodinky
Složku "Nápověda" najdete v menu KidControl.

========
Upgrade na verzi Premium získat neomezený počet míst (2 míst v bezplatné verzi), 2 týdny (namísto 2 dny) a umístění historie. V Premium verzi nejsou žádné reklamy.

Kid Control aplikace pro dětské hodinkyKid Control aplikace pro dětské hodinkyKid Control aplikace pro dětské hodinkyKid Control aplikace pro dětské hodinky

Kid Control aplikace pro dětské hodinkyKid Control aplikace pro dětské hodinkyKid Control aplikace pro dětské hodinky

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení