ENKAY Tvrzené sklo 0.2mm 9H pro Samsung Gear S2

ENKAY Tvrzené sklo 0.2mm 9H  pro Samsung Gear S2

Hodnocení produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnocení:

Ultra tenká a vynikající flexibilita. Obrazovka je velmi tlustá a má dokonalou adhezi. Nemusíte se obávat, že by se reflexy vašich hodinek zpomalily. Vysoká tvrdost. Toto tvrzené sklo je vyrobeno z prvotřídního tvrzeného skla a má tvrdost přesahující 9H, takže se může zabránit poškrábání. Pokud je rozbité, tvrzené sklo se rozbije na malé kusy, které nejsou ostré, což je pro uživatele bezpečnější. Film s vysokým rozlišením. Film má přenos světla až 99%. Při vysokém světelném přenosu a při slabém odrazu světla může film poskytnout obrazovku s vysokým rozlišením stejně jako obvykle. Funkční. Ochranná fólie na obrazovce má velký vliv na ochranu vašich hodinek, před otisky prstů, vody, oleje, prachu atd. Delicate touch. Film má hladký povrch, design 2.15D oblouku. Pohodlné pro použití. Má výbornou přilnavost. Chcete-li sklo vložit, jediná věc, kterou musíte udělat, je důkladně vyčistit obrazovku.Trvanlivý. S dobrým výkonem a vysokou kvalitou může pracovat po dlouhou dobu.

60 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ENKAY

ENKAY Tvrzené sklo 0.2mm 9H Povrchová tvrdost 2.15D pro Samsung Gear S2

2

 

1. Ultra tenká a vynikající flexibilita. Obrazovka je velmi tlustá a má dokonalou adhezi. Nemusíte se obávat, že by se reflexy vašich hodinek zpomalily.

2. Vysoká tvrdost. Toto tvrzené sklo je vyrobeno z prvotřídního tvrzeného skla a má tvrdost přesahující 9H, takže se může zabránit poškrábání. Pokud je rozbité, tvrzené sklo se rozbije na malé kusy, které nejsou ostré, což je pro uživatele bezpečnější.
3. Film s vysokým rozlišením. Film má přenos světla až 99%. Při vysokém světelném přenosu a při slabém odrazu světla může film poskytnout obrazovku s vysokým rozlišením stejně jako obvykle.
4. Funkční. Ochranná fólie na obrazovce má velký vliv na ochranu vašich hodinek, před otisky prstů, vody, oleje, prachu atd.
5.Delicate touch. Film má hladký povrch, design 2.15D oblouku.
6. Pohodlné pro použití. Má výbornou přilnavost. Chcete-li sklo vložit, jediná věc, kterou musíte udělat, je důkladně vyčistit obrazovku.
7. Trvanlivý. S dobrým výkonem a vysokou kvalitou může pracovat po dlouhou dobu.

Instrukce k instalaci
1. Před instalací použijte alkoholový tampon a tkaninu z mikrovláken, abyste vyčistili obrazovku LCD.
2. Odlepte ochrannou vrstvu z lepidla.
3. Opatrně zarovnejte sklo s obrazovkou.
4. Stiskněte střed skla a potom se lepidlo rozloží hladce na všechny části.

 

Upozornění
1. Jelikož se jedná o skleněný výrobek, upozorňujeme, že okraje skla jsou nejzranitelnější oblasti.
2. Při odstraňování pro opětovné použití mohou být lepící vlastnosti opotřebovány až do té míry, v níž se chránič obrazovky nedotkne zařízení. Nedoporučuje se vytahovat ochranný kryt skla po jeho nanesení.
3. Při použití nadměrné síly by mohlo dojít k poškození výrobku při instalaci nebo demontáži ochranného krytu obrazovky.


Hmotnost balení
Jeden balíček Hmotnost 0,04kg

 

3

3

 

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info