Test čištění robotického vysavače ILIFE A4

Přidáno: 7. 2. 2018 01:16:27 Počet shlédnutí: 4678

07 Únor 2018

Značky

Testovali jsme iLife A4 na různých podlahách ale i rozdílným znečištěním a myslíme si, že je to fantastická volba pro každého, kdo chce vyzkoušet vakuum robota, aniž by utrácel příliš mnoho peněz.

Test čištění robotického vysavače ILIFE A4

ILIFE A4 Vysavač robotický podlahový čistič a automatický zametač s technologií OBS Terrain Detection System / Ultra Slim / 2600mAH /
iLIFE A4

Testovali jsme iLife A4 na různých podlahách ale i rozdílným znečištěním a myslíme si, že je to fantastická volba pro každého, kdo chce vyzkoušet vakuum robota, aniž by utrácel příliš mnoho peněz.
iLIFE A4
iLIFE A4 je jeden z nejlépe hodnocených robotických vysavačů na trhu a nejen díky své ceně ale kvalitě zpracování a užitným vlastnostem, které jsou doménou podstatně dražších modelů.
iLIFE A4
• sběr 12,9 gramů nečistot na jeden ciklus ručně zametené podlahy - více než u některých populárních dražších modelů iRobot
• filtr ve stylu HEPA vydrží dlouhou dobu a jeho cena u nás je velmi nízká
• Režim šetření baterie a možnost plánování čištění je na vysoké úrovni díky použití
iLIFE A4

iLife je extrémně lehký a tím pádem nemá tak vysokou spotřebu energie. Naše nárazové senzory nikdy nezaznamenaly náraz, který by byl dostatečně silný na to, aby se mohl nábytek poškodit.
iLIFE A4
V průměru A4 vysají 12,9 gramů nečistot za cyklus - to je velmi vysoké množství. Porovnejte to s iRobot 980 za 19.800 Kč, který vysál a stejných podmínek a znečištění pouze 8,5 gramů. Rozdíl je v tom, že iRobot nemá technologii OBS Terrain Detection System a na úkor rychlosti čištění je nedokonale vyčištěný prostor.
iLIFE A4
Jeho 7,5 cm výška je menší než většina ostatních modelů, takže se hodí pod nízké police a konferenční stolky nebo pod kuchyňské skříňky. Extrémě kvalitní je dobíjecí dok a systém automatického dobíjení.
iLIFE A4
Stejně jako všechny robotické vysavače je i iLife A4 nutno udržovat v dobrém stavu. To znamená, že je výhodnější udržovat podlahy čisté než vyčistit špinavé podlahy. Je však snadné naplánovat automatické spuštění zařízení iLife pomocí dodaného dálkového ovladače.
iLIFE A4
Cena vysavače iLife A4 je skvělý mix výkonnosti a cenové dostupnosti. Ve srovnání s modely, které stojí dvakrát tolik, obětujete pouze doplňky jako jsou virtuální stěny a rychlejší čištění. Ale pokud jste vždy chtěli vyzkoušet vakuum robota, nebo pokud máte více pokojů, které se vždycky špiní, je iLIFE A4 vaší volbou.

iLIFE A4

Funkce:

1. Super silné odsávání
Díky robustnímu vykonu robota 900P je snadné adsorpovat prach, vlasy, papír, snížit znečištění PM2,5 a poskytnout vám příjemné čisté prostředí.

2. 3-krokový čistící systém
Vakuové sání 900pA snadno snižuje nečistoty a prach, rotující štětce účinně čistí na koberci, boční kartáče zametou prach i v rohu a hranách stěn. 3-krokový čistící systém zajišťuje důkladnou a koncentrovanou čistotu.

3. Nejsilnější baterie
Lithium 2600 mAh baterie s novou technologií přináší 120 minut pracovní doby po jednom úplném nabití a také zajišťuje trvalou životnost baterie.

4. 12mm stoupání do kopce

 Má 12 mm stoupání do výšky 10 stupňů.

5. Přizpůsobte se různým podlahám
ILIFE A4 pracuje na různých typech podlah: tenký koberec, dřevo. dlaždice a mramor.

6. 5 režimů čištění
Maximální režim: vylepšené čištění s maximálním příkonem
Režim bodů: Zaměření zaostření na speciální místo, které potřebujete vyčistit
Režim okraje: čištění v blízkosti stěn
Plánování čištění: programovatelné plánování umožňuje robotovi pracovat, když spíte nebo chodíte ven
Automatický režim: Automatické čištění a nabíjení.

7.Plánovací funkce
Můžete robota spustit v určitou dobu.

8.Velká dostupná oblast
Automatické čištění pro domácí a kancelářské prostory, velké plochy k dispozici až do výše 120 až 150 metrů čtverečních

9. Systém proti nárazu
S měkkým nárazníkem na předním konci robota můžete nábytek lépe chránit.
Více než 65db Low Noise Design
Dokonce i když otevřete režim max, hluk nepřekročí 65db, je snadné vyřešit hlučný problém.

11. OBS terénní detekční systém
OBS terénní detekční systém tento vysavač rozpozná bariéru, schody, podesty apod. a zabraňuje stak pádu nebo kolizi

12. IR dálkové ovládání
Robota můžete snadno ovládat do 5 metrů.

iLIFE A4

Upozorňujeme že jsme výhradním distributorem, dovozcem a servisním místem produktů značky iLIFE v ČR/SK/HUN. Koupí vysavačů u prodejců zejména v číně se vystavujete nebezpečí koupě padělků nebo zkrácené záruky která je vesměs pouze pár měsíců. Ve všech případech platíte vždy poštovné tam a pokud se zjistí, že není porucha v rámci záruky tak i cenu oprav a přepravních nákladů zpět do ČR. Běžná cena zásilky spol. DHL je v řádu tisíců z ČR viz sazebník zásilek nad 4kg. Poštou je to o něco levnější ale také delší doba na přepravu zásilky jejíž cena je od 1600 Kč. Cena zásilek do zahraničí se zvedá podle váhy zásilky a pásma, ČR/SK/HUN apod. jsou ve vzdálené zóně, takže se počítá ještě příplatek 11,7 USD. Další problém je pak s celním odbavením tam i u nás při návratu. Stačí ji špatně označit a náklady se hodně zvednou. Servisní středisko iLIFE CZ v Brně nepřijímá výrobky z šedého dovozu, tj. dovezené mimo disribuci CZ. Z tohoto důvodu neposílejte jinde zakoupené výrobky do střediska servisních oprav spol. Depagelectronics.

iLIFE A4iLIFE A4iLIFE A4

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení