Sysform MZ220TD-EU, docházková čtečka, doteková obrazovka, LAN TCP / IP,černá

Sysform MZ220TD-EU, docházková čtečka, doteková obrazovka, LAN TCP / IP,černá

Hodnocení produktu: 4.92/5 (26x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Nový model biometrické čtečky otisku prstů se systémem AMS pro evidenci zaměstnanců a přenosu dat pomocí TCP/IP sítě nebo USB. Čtečka je velmi populární na trhu a to nejen u uživatelů ale i pracovníků IT pro své technické řešení, dálkovou správu dat a inteligentním desginem, s 2,8 TFT dotykovou obrazovkou. Možnost dokoupení modulu WiFi, který bude v prodeji během tří měsíců.

5699 Kč s DPH

12999 Kč s DPH Sleva 7300 Kč

EAN: 6937918016509

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: sysform

 

Sysform MZ220TD-EU

docházková čtečka, doteková obrazovka, LAN TCP / IP,černá

Nový model biometrické čtečky otisku prstů se systémem R-AMS (neomezený počet uživatelů, je v ceně zařízení) pro evidenci zaměstnanců a přenosu dat pomocí  TCP/IP sítě LAN nebo USB, 10x ČIP, 5x KARTA, LAN kabel v ceně balení

záruční - pozáruční servis, prodej náhradních dílů

REALAND WIFI

Biometrický docházkový přístupový systém na otisk prstu v ceně SW R-AMS server, doteková LCD obrazovka / RFID Card / Password / Code TCP / IP / LAN/ USB / RS485 Port up / stažení dat do PC. Možnost dokoupení modulu WiFi, který bude v prodeji během tří měsíců.
REALAND WIFI
Nový model biometrické čtečky otisku prstů se systémem R-AMS pro evidenci zaměstnanců a přenosu dat pomocí WIFI nebo TCP/IP sítě LAN.  Čtečka je velmi populární na trhu a to nejen u uživatelů ale i pracovníků IT pro své technické řešení, dálkovou správu dat a inteligentním desginem, s 2,8 TFT dotykovou obrazovkou.

REALAND WIFI

Nový systém má vylepšenou funkci podporující řízení přístupu a evidence zaměstnanců, funkcí zvonek, RFID profesionální komunikační port se vstupem a výstupem wiegand, 2 × relé, NC, NO, alarm atd. Zařízení je dodáváno se silikonovou klávesnicí a tlačítkem zvonění. Lze zapojit ovládání - otevření elektronických zámků vstupních dveří (zámky dodáváme od 700 Kč).
REALAND WIFI
Data jsou spravovaná přes TCP / IP,  a hostitelský port USB pro stahování dat, aby nedošlo k náhodnému vymazání, je instalován vynikající software Taurus s perfektním nastavením časového pásma, výstrahy proti neoprávněné manipulaci, anti-pass atd. Spolupracuje s alarmem, kamerovým systémem, ovládáním elektronický zámků vstupních dveří, zvonku, odchodu exit atd. Na zařízení je záruka 24 měsíců + 12 měsíců servisních prací zdarma.
REALAND WIFI
S použítím software R-AMS server lze zapojit až 99 poboček - čteček Realand. Umožňuje kontrolu docházky zaměstnanců na vzdálené pobočce po sítí internet.
C
Attendance Management System Software

    umožnuje převod, vedení, propojení čtečky
    lze připojit a napárovat se stávajícím účetnictvím
    podpora dalkového dohledu a správu pomocí IP
    podrobný video návod k instalaci software R - AMS
    převod do potřebného formátu souborů
C
AMS software je ideální nástroj pro docházkové systémy jak s importem dat docházky z USB tak přímo po síti LAN nebo připojení přes vzdálenou IP adresu. Lze využít spousty různých nastavení a nástrojů pro evidenci zaměstnanců včetně fotografií, naplánovat pauzu, začátek a konec pracovního dne, apod. Je jen na vás jak si vše uděláte tak, aby to vyhovovalo příkl. Exportu do vašeho účetnictví, jako je POHODA, MONEY, atd. Výkaz práce, sjetiny docházky a jejich tisk a mnoho dalších informací lze pohodlně vytisknout.

Lze též /v případě LAN, TPC/ sdružovat data, odesílat a stahovat pomoci P2P serverů, kde je možnost stažení příkladně 20 středisek a jejich docházkové čtečky.

AMS

Tato data pak na hlavním PC nebo účtárně vést sdružovat pod AMS s tím že každé středisko je možné nastavovat zvlášť a data slučovat nebo exportovat jak za středisko tak celou společnost.

AA

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení